Корець-Бихава

Днями група дітей Корецького району повернулася із зимового відпочинку у Республіці Польща. Захід було здійснено у рамках угоди про співпрацю між загальноосвітніми школами Корецького району та навчальними закладами Люблінського повіту Республіки Польща.

         За дні перебування у Польщі діти не лише ознайомилися із польською системою освіти, а й гарно відпочили. Школярі з’їжджали із гірських спусків, каталися на ковзанах, плавали у басейні. Для них були підготовлені святкові вечірки та дискотеки, українсько-польські спортивні  змагання, показові виступи польських спортсменів, цікаві екскурсії Польщею.

Під час перебування у спілці шкіл ім. кс.А.Квятковського у м.Бихава наші школярі ознайомилися із історією створення школи, умовами навчання у закладі та його матеріально-технічною базою. До речі, українські школярі теж мають можливість навчатися у Польщі після 9-го класу. Навчання є повністю безкоштовним, потрібно лише доплачувати за проживання та харчування.

http://korec.com.ua/photos/P2130209_korec.jpg

Поряд з обміном дитячими групами, проведенням українсько-польських спортивних змагань співпраця з польською стороною передбачає обмін вчительськими делегаціями. Так, у квітня 2013 року у м.Бихава (Республіка Польща) заплановано проведення міжнародної вчительської конференції з питань організації виховної та позакласної роботи. Отож попереду нові горизонти, які відкриють нові шляхи співпраці, надихнуть на творчість та сприятимуть покращенню українсько-польського співробітництва в освітянській галузі.