Всього новин у базі 126

На семінарах виховуємо сумлінних платників

Додано 03 червня 2013 року

Черговий семінар для новостворених платників проведено у Корецькому відділенні Гощанської МДПІ. Вибір системи оподаткування , переваги спрощеної системи оподаткування, порядок подання звітності в електронному вигляді, електронні сервіси Міністерства доходів і зборів – це ті питання , які щочетверга розглядаються на семінарах для новостворених підприємців району. 

докладніше
переглядів: 567

Дотримання законодавства з оплати праці – обов’язок роботодавця

Додано 03 червня 2013 року

Чергова зустріч з роботодавцями  з питань дотримання законодавства з питань оплати праці проведено у Корецькому відділенні Гощанської МДПІ . Начальник Корецького відділення Крупич Ірина Степанівна та державний інспектор праці Мосійчук Сергій Олексійович  попередили присутніх , що за недотримання законодавчих норм  з виплати заробітної плати існує фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність. Представники органів влади отримали пояснення від керівників підприємств, які допустили випадки виплати заробітної плати нижче мінімального розміру. «Виплата мінімальної заробітної плати – обов’язкова вимога на  території всієї України для підприємств усіх форм власності та господарювання. Ненарахування заробітної плати, у розмірі мінімальної - є порушенням соціальних гарантій громадян», - наголосила начальник відділення. 

докладніше
переглядів: 626

Сумлінний платник податків виховується з шкільної лави

Додано 03 червня 2013 року

Про роботу Центру обслуговування платників податків у Корецькому відділенні Гощанської МДПІ  дізнались школярі Корецької ЗШ №1, які  відвідали Центр напередодні Міжнародного дня захисту дітей.

докладніше
переглядів: 582

Підсумки конкурсу "Молодь обирає здоровя"

Додано 25 березня 2013 року

Відповідно до Положення про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ,,Молодь обирає здоров’я” та з метою утвердження і пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків  21 березня 2013 року на базі Корецької ЗШ І-ІІІ ступенів №3 було проведено районний фестиваль-конкурс ,,Молодь обирає здоров’я”.

 

докладніше
переглядів: 645

Семінар-практикум учителів української мови та літератури

Додано 25 березня 2013 року

 

22 березня 2013 року філологи району зібралися у Малосовпівській ЗШ І-ІІ ступенів для участі у семінарі з теми «Система творчих робіт у процесі формування мовної креативної особистості». Програма семінару передбачала відвідування уроку української мови у 7 класі (тема – «Узагальнення і систематизація вивченого про прислівник», учитель Вознюк Г.І.), виступи методиста Корецького РМК Федорович Н.М. «Шляхи підвищення ефективності уроку  розитку мовлення з використанням інноваційних технологій», учителя Устянської ЗШ І-ІІІ ст. Слюсарчук С.Л. «Формування мовленнєвої компетентності школярів у системі  навчання писати тори та прекази», учителя Річецької ЗШ І-ІІ ст. Гичун О.Г. «Формування комунікативної компетентності школярів».

докладніше
переглядів: 702

Міжнародний день Франкофонії

Додано 25 березня 2013 року

19.03.2013 року на базі  РОІППО відбулася обласна конференція, присвячена  Міжнародному  дню Франкофонії. 

докладніше
переглядів: 572

Обласний учнівський конкурс декламаторів польської поезії

Додано 25 березня 2013 року

22.03.2013 року  на базі РОІППО проведено обласний  учнівський конкурс декламаторів польської поезії. 

докладніше
переглядів: 598

Батьківський форум – зустріч небайдужих

Додано 21 березня 2013 року

Наш час потребує  лідерів нової формації – людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття, а виховати лідера  без тісної співпраці з батьками, мабуть,  неможливо.   

докладніше
переглядів: 695

Нарада "Шкільний автобус"

Додано 13 березня 2013 року

 

У зв’язку із розширенням мережі і кількості шкільних автобусів у навчальних закладах району зростає необхідність підвищеної уваги до їх безпечної експлуатації та технічного обслуговування. 

У 2013 році  загальна кількість учнів, які проживають на відстані більше 3 км від навчально-виховних закладів і потребують підвезення,  становить 658 осіб.

докладніше
переглядів: 635

Засідання школи молодого вчителя іноземної мови

Додано 27 лютого 2013 року

22 лютого 2013 року на базі Корецького РМК проведено  засідання школи молодого вчителя іноземної мови. 

докладніше
переглядів: 646