Всього новин у базі 149

З нагоди Дня журналіста

Додано 11 червня 2013 року

На черговому заході з журналістами Корецького району начальник Корецького відділення Гощанської МДПІ Крупич Ірина Степанівна привітала журналістів з професійним святом та вручила Подяки за вагому співпрацю з працівниками Міністерства доходів і зборів у висвітленні  діяльності відомства та роз’ясненні норм законодавства. Так, за участі ЗМІ району в поточному році проведено 16  зустрічей , «круглих столів»  та  9 прес-конференцій та брифінгів. В пресі та в мережі Інтернет в поточному році розміщено 93  публікації та прозвучало  66 виступів по радіомовленню стосовно діяльності Міністерства та роз’яснення законодавства.

докладніше
переглядів: 753

Міндоходів залучить до боротьби з корупцією Світовий банк, ЄБРР, ОЕСР та Transparency International

Додано 05 червня 2013 року

Свою антикорупційну стратегію Міністерство доходів і зборів формуватиме у співробітництві з провідними міжнародними інституціями – Світовим банком, ЄБРР, Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Transparency International тощо.

Таке рішення було прийнято під час робочої зустрічі Міністра Олександра Клименко з Гленном Уейром, фахівцем з корпоративної безпеки та партнером аудиторської компанії «PricewaterhouseCoopers». 

докладніше
переглядів: 815

Офіційне Інтернет представництво Міністерства доходів та зборів

Додано 05 червня 2013 року

Шановні платники податків, до ваших послуг офіційний сайт Міністерства доходів і зборів.  Вся інформація про роботу Міністерства доходів і зборів оприлюднюється на Інтернет-майданчику за адресою minrd.gov.ua 

         На сайті розміщено  діюче податкове та митне законодавство,  нормативно-правові акти щодо єдиного  внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування . Відвідувачі можуть завантажити електронні форми всіх документів та отримати рекомендації фахівців щодо оформлення звітності. Для зручностей користувачів законодавство та нормативна документація представлені за категоріями платників – “фізичним особам” , “юридичним особам”,  “Самозайнятим особам”, “Великим платникам податків” та  календар, який надає інформацію про дату подання звітності та сплати податків та зборів ( обов”язкових  платежів)

докладніше
переглядів: 724

Реорганізація Податкової служби

Додано 05 червня 2013 року

         Указом Президента України   №726/2012 від 24.12.2012 року утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації  Державної податкової служби та Державної митної служби.

          Міністерство доходів і зборів визначено головним органом у системі органів центральної влади з питань  формування  єдиної державної податкової та митної політики в частині адміністрування  податків і зборів, митних платежів, єдиного соціального внеску.

докладніше
переглядів: 712

На семінарах виховуємо сумлінних платників

Додано 03 червня 2013 року

Черговий семінар для новостворених платників проведено у Корецькому відділенні Гощанської МДПІ. Вибір системи оподаткування , переваги спрощеної системи оподаткування, порядок подання звітності в електронному вигляді, електронні сервіси Міністерства доходів і зборів – це ті питання , які щочетверга розглядаються на семінарах для новостворених підприємців району. 

докладніше
переглядів: 745

Дотримання законодавства з оплати праці – обов’язок роботодавця

Додано 03 червня 2013 року

Чергова зустріч з роботодавцями  з питань дотримання законодавства з питань оплати праці проведено у Корецькому відділенні Гощанської МДПІ . Начальник Корецького відділення Крупич Ірина Степанівна та державний інспектор праці Мосійчук Сергій Олексійович  попередили присутніх , що за недотримання законодавчих норм  з виплати заробітної плати існує фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність. Представники органів влади отримали пояснення від керівників підприємств, які допустили випадки виплати заробітної плати нижче мінімального розміру. «Виплата мінімальної заробітної плати – обов’язкова вимога на  території всієї України для підприємств усіх форм власності та господарювання. Ненарахування заробітної плати, у розмірі мінімальної - є порушенням соціальних гарантій громадян», - наголосила начальник відділення. 

докладніше
переглядів: 797

Сумлінний платник податків виховується з шкільної лави

Додано 03 червня 2013 року

Про роботу Центру обслуговування платників податків у Корецькому відділенні Гощанської МДПІ  дізнались школярі Корецької ЗШ №1, які  відвідали Центр напередодні Міжнародного дня захисту дітей.

докладніше
переглядів: 768

Підсумки конкурсу "Молодь обирає здоровя"

Додано 25 березня 2013 року

Відповідно до Положення про проведення щорічного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ,,Молодь обирає здоров’я” та з метою утвердження і пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримки талановитих підлітків  21 березня 2013 року на базі Корецької ЗШ І-ІІІ ступенів №3 було проведено районний фестиваль-конкурс ,,Молодь обирає здоров’я”.

 

докладніше
переглядів: 843

Семінар-практикум учителів української мови та літератури

Додано 25 березня 2013 року

 

22 березня 2013 року філологи району зібралися у Малосовпівській ЗШ І-ІІ ступенів для участі у семінарі з теми «Система творчих робіт у процесі формування мовної креативної особистості». Програма семінару передбачала відвідування уроку української мови у 7 класі (тема – «Узагальнення і систематизація вивченого про прислівник», учитель Вознюк Г.І.), виступи методиста Корецького РМК Федорович Н.М. «Шляхи підвищення ефективності уроку  розитку мовлення з використанням інноваційних технологій», учителя Устянської ЗШ І-ІІІ ст. Слюсарчук С.Л. «Формування мовленнєвої компетентності школярів у системі  навчання писати тори та прекази», учителя Річецької ЗШ І-ІІ ст. Гичун О.Г. «Формування комунікативної компетентності школярів».

докладніше
переглядів: 886

Міжнародний день Франкофонії

Додано 25 березня 2013 року

19.03.2013 року на базі  РОІППО відбулася обласна конференція, присвячена  Міжнародному  дню Франкофонії. 

докладніше
переглядів: 749