Всього новин у базі 128

Проаналізували потенціал сільських рад

Додано 24 вересня 2013 року

         Відповідно до завдань очільника держави щодо створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів у районі дбають про їх фінансову самодостатність. Аби збільшити надходження до бюджетів, проаналізували потенціал кожної сільради. 

докладніше
переглядів: 615

Сучасній школі – сучасний вчитель

Додано 26 червня 2013 року

Держава сьогодні до школи та вчителя ставить особливі вимоги. Нормативна база дошкільної, початкової та загальної середньої освіти акцентує увагу на рівному доступі до якісної освіти. А якісна освіта сьогодні – це, в першу чергу, належна матеріально-технічна база; по-друге, якісні інформаційно-комунікаційні послуги; по-третє, і головне, - тільки висококваліфікований педагог, спроможний зреалізувати замовлення держави, батьків, учнів.

         Система післядипломної педагогічної освіти і покликана забезпечити безперервне фахове навчання. Вагомою ланкою цієї системи є належна організація внутрішньошкільної та районної методичної роботи.

докладніше
переглядів: 778

Продаж дарів лісу підлягає оподаткуванню

Додано 20 червня 2013 року

Відповідно до норм Податкового кодексу дохід від зданої продукції флори та фауни заготівельникам чи при особистому продажу, на відміну від сільгосппродукції, вирощеної у власному підсобному господарстві, не звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб.
 

докладніше
переглядів: 645

Засідання з питань погашення податкового боргу

Додано 19 червня 2013 року

Чергове засідання з питань погашення податкового боргу відбулось у Корецькому відділенні Гощанської МДПІ. Станом на 1 червня 2013 року сума заборгованості до бюджету становить 2652,1 тис.грн. За січень-травень 2013 року   за рахунок вжитих заходів по погашенню податкового  боргу  до Державного  бюджету мобілізовано  455,6 тис. грн., в тому числі  - в  судовому порядку надійшло 24,1 тис. грн. До Місцевого бюджету забезпечено надходження  в сумі  276,3 тис. грн., в томі числі   в  судовому порядку - 60,8 тис. грн. З керівниками підприємств-боржників проводиться роз’яснювальна робота. Так, заслухано 18 керівників підприємств – боржників на засіданні  комісії з координації  дій органів виконавчої влади  щодо забезпечення податкових та інших надходжень при райдержадміністрації, в результаті  чого  ними сплачено до бюджету  52,1  тис. грн. заборгованих сум.

докладніше
переглядів: 601

Обговорили порядок справляння податку на нерухоме майно за «круглим столом»

Додано 19 червня 2013 року

Про актуальні питання оподаткування нерухомості обговорили працівники Корецького відділення Гощанської МДПІ за «круглим столом» з представниками громадських організацій Корецького району, адже вже з 1 липня власники житлової нерухомості можуть сплачувати податок на нерухоме майно за 2013 рік.

докладніше
переглядів: 579

У надходженнях до бюджету відмічається позитивна динаміка

Додано 13 червня 2013 року

За п’ять місяців 2013 року працівниками Міністерства доходів і зборів Кореччини зібрано 10 760,3 тис. грн. податків та зборів, в тому числі до Державного бюджету – 1 899,4  тис.грн., до Місцевого -  8 861,0  тис. грн. Позитивна динаміка відповідно до минулого року відмічається в надходженнях до місцевих скарбниць – на 1 429,7 тис.грн. більше, ніж за відповідний період 2012 року. Про це на черговій зустрічі з журналістами району повідомила заступник голови комісії з проведення реорганізації Гощанської МДПІ Рівненської області ДПС Крупич Ірина Степанівна. 

докладніше
переглядів: 639

Для переходу на спрощену систему з 1 липня залишилось 4 дні

Додано 11 червня 2013 року

Платники податків, які бажають з 1 липня сплачувати єдиний податок, за 15 днів до початку наступного календарного кварталу ( тобто не пізніше 14 червня) повинні подати до органу Міндоходів за місцем реєстрації відповідну заяву.

докладніше
переглядів: 613

Про сплату єдиного соціального внеску підприємцями

Додано 11 червня 2013 року

Фізичні особи-підприємці, оподаткування доходів яких здійснюється за  загальною системою оподаткування, та особи, які займаються незалежною професійною діяльністю, сплачують єдиний внесок у розмірі 34,7% із суми «чистого» доходу (прибутку), отриманого від діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток). Тобто, одержавши хоча б гривню доходу , потрібно сплатити мінімальну суму, встановлену Законом (насьогодні - 34,7% від 1147 грн.).

докладніше
переглядів: 618

З нагоди Дня журналіста

Додано 11 червня 2013 року

На черговому заході з журналістами Корецького району начальник Корецького відділення Гощанської МДПІ Крупич Ірина Степанівна привітала журналістів з професійним святом та вручила Подяки за вагому співпрацю з працівниками Міністерства доходів і зборів у висвітленні  діяльності відомства та роз’ясненні норм законодавства. Так, за участі ЗМІ району в поточному році проведено 16  зустрічей , «круглих столів»  та  9 прес-конференцій та брифінгів. В пресі та в мережі Інтернет в поточному році розміщено 93  публікації та прозвучало  66 виступів по радіомовленню стосовно діяльності Міністерства та роз’яснення законодавства.

докладніше
переглядів: 626

Міндоходів залучить до боротьби з корупцією Світовий банк, ЄБРР, ОЕСР та Transparency International

Додано 05 червня 2013 року

Свою антикорупційну стратегію Міністерство доходів і зборів формуватиме у співробітництві з провідними міжнародними інституціями – Світовим банком, ЄБРР, Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Transparency International тощо.

Таке рішення було прийнято під час робочої зустрічі Міністра Олександра Клименко з Гленном Уейром, фахівцем з корпоративної безпеки та партнером аудиторської компанії «PricewaterhouseCoopers». 

докладніше
переглядів: 670