Всього новин у базі 126

Продаж дарів лісу підлягає оподаткуванню

Додано 20 червня 2013 року

Відповідно до норм Податкового кодексу дохід від зданої продукції флори та фауни заготівельникам чи при особистому продажу, на відміну від сільгосппродукції, вирощеної у власному підсобному господарстві, не звільняється від оподаткування податком на доходи фізичних осіб.
 

докладніше
переглядів: 602

Засідання з питань погашення податкового боргу

Додано 19 червня 2013 року

Чергове засідання з питань погашення податкового боргу відбулось у Корецькому відділенні Гощанської МДПІ. Станом на 1 червня 2013 року сума заборгованості до бюджету становить 2652,1 тис.грн. За січень-травень 2013 року   за рахунок вжитих заходів по погашенню податкового  боргу  до Державного  бюджету мобілізовано  455,6 тис. грн., в тому числі  - в  судовому порядку надійшло 24,1 тис. грн. До Місцевого бюджету забезпечено надходження  в сумі  276,3 тис. грн., в томі числі   в  судовому порядку - 60,8 тис. грн. З керівниками підприємств-боржників проводиться роз’яснювальна робота. Так, заслухано 18 керівників підприємств – боржників на засіданні  комісії з координації  дій органів виконавчої влади  щодо забезпечення податкових та інших надходжень при райдержадміністрації, в результаті  чого  ними сплачено до бюджету  52,1  тис. грн. заборгованих сум.

докладніше
переглядів: 557

Обговорили порядок справляння податку на нерухоме майно за «круглим столом»

Додано 19 червня 2013 року

Про актуальні питання оподаткування нерухомості обговорили працівники Корецького відділення Гощанської МДПІ за «круглим столом» з представниками громадських організацій Корецького району, адже вже з 1 липня власники житлової нерухомості можуть сплачувати податок на нерухоме майно за 2013 рік.

докладніше
переглядів: 536

У надходженнях до бюджету відмічається позитивна динаміка

Додано 13 червня 2013 року

За п’ять місяців 2013 року працівниками Міністерства доходів і зборів Кореччини зібрано 10 760,3 тис. грн. податків та зборів, в тому числі до Державного бюджету – 1 899,4  тис.грн., до Місцевого -  8 861,0  тис. грн. Позитивна динаміка відповідно до минулого року відмічається в надходженнях до місцевих скарбниць – на 1 429,7 тис.грн. більше, ніж за відповідний період 2012 року. Про це на черговій зустрічі з журналістами району повідомила заступник голови комісії з проведення реорганізації Гощанської МДПІ Рівненської області ДПС Крупич Ірина Степанівна. 

докладніше
переглядів: 589

Для переходу на спрощену систему з 1 липня залишилось 4 дні

Додано 11 червня 2013 року

Платники податків, які бажають з 1 липня сплачувати єдиний податок, за 15 днів до початку наступного календарного кварталу ( тобто не пізніше 14 червня) повинні подати до органу Міндоходів за місцем реєстрації відповідну заяву.

докладніше
переглядів: 556

Про сплату єдиного соціального внеску підприємцями

Додано 11 червня 2013 року

Фізичні особи-підприємці, оподаткування доходів яких здійснюється за  загальною системою оподаткування, та особи, які займаються незалежною професійною діяльністю, сплачують єдиний внесок у розмірі 34,7% із суми «чистого» доходу (прибутку), отриманого від діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску за місяць, у якому отримано дохід (прибуток). Тобто, одержавши хоча б гривню доходу , потрібно сплатити мінімальну суму, встановлену Законом (насьогодні - 34,7% від 1147 грн.).

докладніше
переглядів: 561

З нагоди Дня журналіста

Додано 11 червня 2013 року

На черговому заході з журналістами Корецького району начальник Корецького відділення Гощанської МДПІ Крупич Ірина Степанівна привітала журналістів з професійним святом та вручила Подяки за вагому співпрацю з працівниками Міністерства доходів і зборів у висвітленні  діяльності відомства та роз’ясненні норм законодавства. Так, за участі ЗМІ району в поточному році проведено 16  зустрічей , «круглих столів»  та  9 прес-конференцій та брифінгів. В пресі та в мережі Інтернет в поточному році розміщено 93  публікації та прозвучало  66 виступів по радіомовленню стосовно діяльності Міністерства та роз’яснення законодавства.

докладніше
переглядів: 568

Міндоходів залучить до боротьби з корупцією Світовий банк, ЄБРР, ОЕСР та Transparency International

Додано 05 червня 2013 року

Свою антикорупційну стратегію Міністерство доходів і зборів формуватиме у співробітництві з провідними міжнародними інституціями – Світовим банком, ЄБРР, Організацією економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Transparency International тощо.

Таке рішення було прийнято під час робочої зустрічі Міністра Олександра Клименко з Гленном Уейром, фахівцем з корпоративної безпеки та партнером аудиторської компанії «PricewaterhouseCoopers». 

докладніше
переглядів: 624

Офіційне Інтернет представництво Міністерства доходів та зборів

Додано 05 червня 2013 року

Шановні платники податків, до ваших послуг офіційний сайт Міністерства доходів і зборів.  Вся інформація про роботу Міністерства доходів і зборів оприлюднюється на Інтернет-майданчику за адресою minrd.gov.ua 

         На сайті розміщено  діюче податкове та митне законодавство,  нормативно-правові акти щодо єдиного  внеску на загальнообов”язкове державне соціальне страхування . Відвідувачі можуть завантажити електронні форми всіх документів та отримати рекомендації фахівців щодо оформлення звітності. Для зручностей користувачів законодавство та нормативна документація представлені за категоріями платників – “фізичним особам” , “юридичним особам”,  “Самозайнятим особам”, “Великим платникам податків” та  календар, який надає інформацію про дату подання звітності та сплати податків та зборів ( обов”язкових  платежів)

докладніше
переглядів: 568

Реорганізація Податкової служби

Додано 05 червня 2013 року

         Указом Президента України   №726/2012 від 24.12.2012 року утворено Міністерство доходів і зборів України шляхом реорганізації  Державної податкової служби та Державної митної служби.

          Міністерство доходів і зборів визначено головним органом у системі органів центральної влади з питань  формування  єдиної державної податкової та митної політики в частині адміністрування  податків і зборів, митних платежів, єдиного соціального внеску.

докладніше
переглядів: 537