Всього новин у базі 149

Лінійка пам"яті в Річецькій школі

Додано 05 березня 2014 року

05.03.2014 у Річецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулася лінійка-реквім памяті тих,  хто загинув під час подій у Києві та інших містах України у лютому. 

докладніше
переглядів: 684

Семінар-практикум директорів ЗНЗ

Додано 25 лютого 2014 року

25 лютого 2014 року на базі Великоклецьківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбулось чергове засідання районного семінару-практикуму директорів шкіл І-ІІІ ступенів із теми «Забезпечення умов щодо реалізації нових державних стандартів дошкільної та початкової освіти». 

докладніше
переглядів: 619

Проблемний семінар ЗДНВР

Додано 21 лютого 2014 року

21.02.2014 року на базі опорного навчального закладу Морозівського освітнього округу пройшов проблемний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл І-ІІІ ступенів з теми "Створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального, особистісного розвитку молоді в системі діяльності освітніх округів". 

докладніше
переглядів: 564

Інструктивно-методична нарада практичних психологів та соціальних педагогів

Додано 14 лютого 2014 року

11 лютого 2014 року на базі  районного методичного кабінету  відбулася інструктивно-методична нарада практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Удосконалення психологічного супроводу навчально-виховного процесу».

докладніше
переглядів: 670

Податкова інформує

Додано 13 лютого 2014 року

Про надання адміністративних послуг з питань державної митної справи

 

З метою належного виконання вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI 

докладніше
переглядів: 642

Проведено семінар керівників шкільних методичних об"єднань класних керівників

Додано 13 лютого 2014 року

13.02. на базі Корецької ЗШ І-ІІІ ст. №3 відбувся семінар-практикум керівників шкільних методичних об"єднань класних керівників з теми "Інновації змісту і технологій здорового способу життя". 

докладніше
переглядів: 610

Податкова інформує

Додано 05 лютого 2014 року

Звернення Олександра Клименка

Шановні платники податків, шановні колеги!

Відповідно до Указу Президента України № 52/2014 «Про відставку Прем'єр-міністра України та Кабінету Міністрів України», уряд  продовжує тимчасово виконувати свої  обов’язки, доки між владою та опозицією триває діалог і пошук компромісних  рішень.

докладніше
переглядів: 632

Податкова інформує

Додано 25 грудня 2013 року

 

Подарунки від святого Миколая отримали вихованці

Великомежиріцької школи-інтернату

 

Казкову дитячу мрію в день Святого Миколая допомогли здійснити працівники Міндоходів Рівненщини  для дітей школи-інтернату села Великі Межирічі  Корецького району. Начальник Корецького відділення Гощанської ОДПІ Крупич Ірина Степанівна відвідала школу-інтернат та вручила діткам солодкі подарунки, придбані  за рахунок профспілкових коштів ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Ірина Степанівна побажала вихованцям закладу здійснення всіх мрій та сподівань  та пообіцяла докласти максимум зусиль для того, щоб платники податків Кореччини вчасно та добросовісно сплачували кошти до бюджету, від чого залежатиме достатній соціальний захист та добробут громадян.   

 

докладніше
переглядів: 718

Настановною сесією Рівненська Мала академія наук розпочала навчальний рік

Додано 27 вересня 2013 року

Із початком нового навчального року Рівненська Мала академія наук учнівської молоді проводить настановну сесію для юних науковців та їх керівників. На це свято запрошуються як самі юні науковці, котрі вже мають певні досягнення, так і учні навчальних закладів області, які тільки-но вирішили розпочати свою науково-дослідницьку діяльність. Почесними гостями на святі є представники управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації, обласної ради, керівники навчальних закладів області, науковці, педагоги, батьки.

докладніше
переглядів: 764

Кожній дитині доступ до дошкільної освіти

Додано 27 вересня 2013 року

Президент України В.Ф. Янукович у нових соціальних ініціативах акцентує увагу на забезпеченні доступу кожної дитини до дошкільної освіти. На виконання соціальних ініціатив Глави держави та відповідно до Програми розвитку дошкільної освіти, базових стандартів початкової освіти, 23 вересня в Корецькому районному методкабінеті відбулась нарада по питанню підготовки до Методичного фестивалю на тему: „Особливості впровадження здоров’язберігаючих технологій  в сільських дошкільних навчальних закладах.

докладніше
переглядів: 739