Всього новин у базі 128

Проблемний семінар ЗДНВР

Додано 21 лютого 2014 року

21.02.2014 року на базі опорного навчального закладу Морозівського освітнього округу пройшов проблемний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл І-ІІІ ступенів з теми "Створення сприятливих умов для творчого, інтелектуального, особистісного розвитку молоді в системі діяльності освітніх округів". 

докладніше
переглядів: 474

Інструктивно-методична нарада практичних психологів та соціальних педагогів

Додано 14 лютого 2014 року

11 лютого 2014 року на базі  районного методичного кабінету  відбулася інструктивно-методична нарада практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Удосконалення психологічного супроводу навчально-виховного процесу».

докладніше
переглядів: 538

Податкова інформує

Додано 13 лютого 2014 року

Про надання адміністративних послуг з питань державної митної справи

 

З метою належного виконання вимог Закону України від 06 вересня 2012 року № 5203-VI 

докладніше
переглядів: 509

Проведено семінар керівників шкільних методичних об"єднань класних керівників

Додано 13 лютого 2014 року

13.02. на базі Корецької ЗШ І-ІІІ ст. №3 відбувся семінар-практикум керівників шкільних методичних об"єднань класних керівників з теми "Інновації змісту і технологій здорового способу життя". 

докладніше
переглядів: 505

Податкова інформує

Додано 05 лютого 2014 року

Звернення Олександра Клименка

Шановні платники податків, шановні колеги!

Відповідно до Указу Президента України № 52/2014 «Про відставку Прем'єр-міністра України та Кабінету Міністрів України», уряд  продовжує тимчасово виконувати свої  обов’язки, доки між владою та опозицією триває діалог і пошук компромісних  рішень.

докладніше
переглядів: 510

Податкова інформує

Додано 25 грудня 2013 року

 

Подарунки від святого Миколая отримали вихованці

Великомежиріцької школи-інтернату

 

Казкову дитячу мрію в день Святого Миколая допомогли здійснити працівники Міндоходів Рівненщини  для дітей школи-інтернату села Великі Межирічі  Корецького району. Начальник Корецького відділення Гощанської ОДПІ Крупич Ірина Степанівна відвідала школу-інтернат та вручила діткам солодкі подарунки, придбані  за рахунок профспілкових коштів ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Ірина Степанівна побажала вихованцям закладу здійснення всіх мрій та сподівань  та пообіцяла докласти максимум зусиль для того, щоб платники податків Кореччини вчасно та добросовісно сплачували кошти до бюджету, від чого залежатиме достатній соціальний захист та добробут громадян.   

 

докладніше
переглядів: 594

Настановною сесією Рівненська Мала академія наук розпочала навчальний рік

Додано 27 вересня 2013 року

Із початком нового навчального року Рівненська Мала академія наук учнівської молоді проводить настановну сесію для юних науковців та їх керівників. На це свято запрошуються як самі юні науковці, котрі вже мають певні досягнення, так і учні навчальних закладів області, які тільки-но вирішили розпочати свою науково-дослідницьку діяльність. Почесними гостями на святі є представники управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації, обласної ради, керівники навчальних закладів області, науковці, педагоги, батьки.

докладніше
переглядів: 635

Кожній дитині доступ до дошкільної освіти

Додано 27 вересня 2013 року

Президент України В.Ф. Янукович у нових соціальних ініціативах акцентує увагу на забезпеченні доступу кожної дитини до дошкільної освіти. На виконання соціальних ініціатив Глави держави та відповідно до Програми розвитку дошкільної освіти, базових стандартів початкової освіти, 23 вересня в Корецькому районному методкабінеті відбулась нарада по питанню підготовки до Методичного фестивалю на тему: „Особливості впровадження здоров’язберігаючих технологій  в сільських дошкільних навчальних закладах.

докладніше
переглядів: 609

Питання розвитку дошкільної освіти в районі обговорили під час засідання круглого столу.

Додано 27 вересня 2013 року

До дошкілля сьогодні прикута увага вищого керівництва держави, науковців, практиків, усіх освітян і громадян України. Про це свідчить проведення Всеукраїнських з’їздів педагогічних працівників дошкільної освіти, а також низка важливих законів та постанов Верховної ради України, таких як Концепція Державної програми розвитку дошкільної освіти до 2017 року, програма розвитку п’ятирічок „Впевнений старт”, прийняття нового штатного розпису для дошкільних закладів, тож і Президент України В.Ф.Янукович назвав дошкілля   „фундаментом сучасної системи безперервної освіти”.  

докладніше
переглядів: 548

У Корецькому районі – найкраща динаміка розвитку дошкільної мережі

Додано 27 вересня 2013 року

            З початку року тут створили 233 додаткових місця для дошкільнят. А це майже в чотири рази більше, ніж запланували. Тож батьки не матимуть проблем, аби віддати дитину в дошкільний заклад, а саме на цьому акцентовано в президентських ініціативах. Голова Корецької райдержадміністрації Михайло Волинець розповів, що нових закладів для цього не будували, а відкривали дошкільні групи на базі незаповнених сільських шкіл. Для прикладу, в Богданівському навчально-виховному комплексі створили додаткові місця для 30 діток, у Копитівському для 25 дошкільнят, а у Стовпинському для 19. Загалом на Кореччині функціонує 18 дитсадків, половина з яких діє на базі НВК. Натомість 10 років тому в районі працювало лише два дошкільних заклади.

докладніше
переглядів: 632