Всього новин у базі 149

Патріотизм, який починається з Шевченкового слова

Додано 17 листопада 2015 року

Патріотизм, який починається з Шевченкового слова

 

Так уже склалось історично, що того, хто читає, шанує, прославляє Шевченка, називають не просто українцем, а українцем-патріотом. Дива нема: у кожному слові поета струменить безмежна любов до України, до її знедоленого народу, живе впевненість і віра у щасливе майбуття народу-велетня, народу-правдошукача, народу, який упродовж довгих століть поневолення та русифікації не втратив себе, зберіг найдорогоцінніше – мову, як дзеркало української душі. 

докладніше
переглядів: 692

МАНівці звітували

Додано 20 травня 2014 року

16 травня 2014 року в приміщенні Корецької загальноосвітньої школи №1 відбулась підсумкова районна учнівська науково-практична конференція «Знахідки та проблеми науково-пошукової роботи учнів-членів  МАН України та  НОУ «Пошук», організована Корецьким районним методичним кабінетом. Конференція символічно проходила  напередодні  Дня науки,  який Україна цьогоріч  відзначає 17 травня.  До участі у конференції  крім манівців та їх наукових керівників були запрошені старшокласники загальноосвітніх навчальних закладів району, які планують займатися науково-дослідницькою роботою в майбутньому.        

докладніше
переглядів: 762

Податкова інформує

Додано 20 травня 2014 року

У Корецькому районі надходження до бюджету зростають

За січень-квітень 2014 року платниками податків Корецького району до Зведеного бюджету сплачено 9409,1 тис.грн. платежів , що становить 110,6 % доведених завдань. Перевищення відповідно до минулорічних показників складає 900, 5  тис.грн.   

докладніше
переглядів: 678

Підсумки реєстрації на ЗНО-2014

Додано 15 квітня 2014 року

Завершено реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2014 року. За її результатами в Україні зареєстровано більше 297 тисяч осіб, з них 33657 осіб у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти

докладніше
переглядів: 675

Податкова інформує

Додано 09 квітня 2014 року

У Корецькому районі надходження до бюджету зросли

Перший квартал роботи Корецького відділення Гощанської ОДПІ зі збору платежів  відмічено позитивними результатами. Так, до Зведеного бюджету сплачено 6836,6 тис.грн. платежів , що становить 106,8 % доведених завдань та на 702, 6  тис.грн. більше минулорічних показників. 

докладніше
переглядів: 731

Податкова інформує

Додано 01 квітня 2014 року

Про декларування доходів громадян йшлось на зустрічах  

Декларування доходів громадян – основна тема зустрічей працівників Корецького відділення Гощанської ОДПІ з громадянами в січні-березні . Про обов’язок подання декларації про доходи , про право на податкову знижку, про перспективи декларування доходів громадян йшлось на черговій зустрічі з  декларантами  .

докладніше
переглядів: 757

Районні педагогічні читання з нагоди 200-ї річниці Кобзаря в Устянській ЗШ

Додано 20 березня 2014 року

13 березня  Устянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів гостинно відчинила двері для проведення районних педагогічних читань, присвячених 200-ій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

 

докладніше
переглядів: 728

Податкова інформує

Додано 18 березня 2014 року

Якщо ви здавали нерухомість у оренду - подайте декларацію і сплатіть податок

Якщо громадянами у 2013 році здавали в оренду житловий будинок, його частину, або квартиру, інший об’єкт нерухомого чи рухомого майна фізичній особі, то декларацію про майновий стан та доходи необхідно подати до 1 травня  2014 року. Податок на доходи фізичних осіб при отриманні доходів від оренди нерухомого та рухомого майна  необхідно сплачувати щоквартально, на протязі 40 днів після закінчення звітного кварталу.

докладніше
переглядів: 610

А ми тую славу збережемо…

Додано 17 березня 2014 року

Із року в рік часопис віддаляє

Своїх нащадків далі від війни.

Та травень знов і знову нагадає,

Як із життя ішли його сини.

Такі поетичні рядки могли б передати настрій учасників районного етапу обласного конкурсу юних екскурсоводів-краєзнавців, який проходив 14 березня 2014 року на базі міського краєзнавчого музею. 

докладніше
переглядів: 614

Запрошуємо до активної участі у проекті «Кобзар» у моїй родині»!

Додано 11 березня 2014 року

Долучайтесь до створення презентації настільної родинної книги учнями та учителями (жанри: твір-розповідь, слайд-твір, поезія). Обсяг роботи –довільний. 

докладніше
переглядів: 885