Засідання ради регіонального розвитку

5 грудня 2018 року відбулося засідання ради регіонального розвитку Кореччини під головуванням голови Корецької райдержадміністрації Чернія Сергія Олександровича, на якому обговорювалися питання реформи децентралізації, впровадження реформ у галузях освіти і медицини, розвитку культури та національної свідомості, перспектив розвитку Кореччини.

Під час обговорення стану впровадження реформ в освітянській галузі було презентовано досвід роботи Річецького НВК ,,ЗШ І-ІІ ступенів-ДНЗ” та Світанівського НВК ,,ЗШ І-ІІ ступенів-ДНЗ”. В рамках обговорення розвитку культури та національної самосвідомості було представлено досвід роботи Корецького НВК ,,Школа І-ІІ ступенів-Ліцей”. Освітяни району ділилися напрацюваннями у таких напрямках: Нова українська школа, Новий освітній простір, робота з обдарованими учнями, духовно-патріотичне виховання.

Підсумки роботи галузі ,,Освіта” за 2014-2018 роки.

 

Зазначений обсяг робіт протягом звітного періоду зі зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти району здійснено за рахунок субвенцій від сільських рад району, коштів місцевого бюджету (районного), коштів дотацій, субвенцій з державного бюджету, батьківських та спонсорських коштів.

Щира подяка за це сільським головам Корецького району, голові  Корецької районної ради Хоменчуку І.Ф. та голові Корецької райдержадміністрації Чернію С.О., міському голові Дмитрук Л.М., депутатському корпусу Корецької районної ради, народному депутату України Вознюку Ю.В.  

 

повернутися назад