Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Корецької районної ради Рівненської області.

 23.11.2018 відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Корецької районної ради Рівненської області.
    На участь у конкурсі надійшла заява від Дець Ніни Андріївни, завідувача районною психолого-медико-педагогічною комісією. За розглядом поданих документів Дець Ніну Андріївну було визнано кандидатом на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Корецької районної ради Рівненської області та допущено до участі у конкурсі. На засіданні конкурсної комісії було проведено письмовий іспит на знання кандидатом вимог законодавства у відповідній сфері та проведено перевірку професійних компетентностей шляхом проведення співбесіди.
    За результатами письмового іспиту Дець Ніна Андріївна набрала 17 балів, за результатами співбесіди 13,8 балів. Загальна кількість балів становить 30,8 балів.
     Відповідно до рішення конкурсної комісії від 23.11.2018 протокол №3 Дець Ніну Андріївну визначено переможцем конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Корецької районної ради Рівненської області.

повернутися назад