Змагаються школярі району

За програмою районної спартакіада школярів нещодавно проходили змагання з волейболу та районна спартакіада допризовної молоді.

Волейболісти спочатку визначили переможців у зональних змаганнях. Фінальні змагання проходили  у спортзалах ЗШ І-ІІІ ст. № 3 – юнаки та ДЮСШ – дівчата. Серед юнаків до фіналу змагань вийшли команди Корецьких ЗШ І-ІІІ ст. № 1 та НВК ,,Школа І-ІІ ст.- ліцей”, збірні команди Морозівської та Крилівської ЗШ І-ІІІ ст., Невірківського НВК та Копитівського НВК.

У цікавій та захоплюючій грі перемогу здобули крилівські юнаки, на другому місці – морозівчани, треті – корчани з ЗШ І-ІІІ ст. № 1.

У дівчат переможці – команда ЗШ І-ІІІ ст. № 3, на другому місці Сторожівський НВК , на третьому - Невірківський НВК.

Команди - переможці змагань нагороджені м’ячами та дипломами.

 У районній спартакіаді допризовної молоді участь приймали збірні команди

Корецьких ЗШ І-ІІІ ст. № 1 та № 3, НВК ,,Школа І-ІІ ст.- ліцей”, їх ровесники  з Морозівської та Новокорецької ЗШ І-ІІІ ст., Невірківського НВК. Команди змагались у бігу на 100 м., метанні гранати на дальність, стрільбі з пневматичної гвинтівки, підтягуванні на перекладині. Кращим у стрільбі став Приходько Станіслав,  з бігу -  Черняк Василь – обидва з Морозівської ЗШ, у підтягуванні на перекладині – новокорчанин Гаврилюк Орест, метанні гранати – Гергелюк Василь з Невірківського НВК, який також здобув перемогу і в загальному заліку. На другому місці тут Гаврилюк Орест,  третій – Приходько Станіслав.

У командному заліку на третьому місці - новокорчани, другі – юнаки з                   ЗШ І-ІІІ ст. № 1. А перемогли спортсмени Невірківського НВК.

Команди переможці та призери змагань нагороджені м’ячами та дипломами,  переможці та призери змагань в особистому заліку - грамотами управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

повернутися назад