Вдалий дебют юних морозівчан

Після перемоги у районному етапі Всеукраїнських змагань з футзалу ,,Шкільна футзальна ліга України” сезону 2017 - 2018 років серед учнів 5-х класів збірна команда Морозівської ЗШ І-ІІІ ст. приймала участь  у зональному та фінальному етапах цих змагань, які проходили у м. Рівне,  відповідно 03 та 09 березня.

У зональних змаганнях у нашій групі спочатку хлопці здобули перемогу над командою Рівненського району 4:0 та поступились гощанцям – 2 місце у групі. У іграх за вихід у фінальну частину змагань поразка у грі з м. Рівне та  тепер уже перемога над командою Гощі 6:1- ми разом з командою Дубенського району та  м. Рівне виходимо до фінальної частини змагань.

У фінальних іграх у грі за 3-4 місце команда морозівчан здобула перемогу над ровесниками з Костопільського району 4:0, а у грі за 1-2 місце знову поступилась рівнянам, команді  ЗШ № 26 – базовій команді майстрів рівненського «Вереса» -5:1.

У підсумку команду Морозівської ЗШ нагороджено Кубком, гравців грамотами та медалями управління освіти і науки  облдержадміністрації.   Кращим бомбардиром турніру став Васильчук Віталій, якого нагороджено Кубком та футбольним м’ячем з автографами гравців рівненського «Кардиналу».

 

повернутися назад